<

Youth cheap jerseys elite & authentic. Full collection of wholesale jerseys China free fast shipping. We beloved wholesale football jerseys for a spirit, but only replica cheap nba jerseys and the vintage cheap jerseys can afford. Then how addicted the wholesale football jerseys to us? There are cheap NFL jerseys sites offer to a pay, the wholesale jerseys cheapest price.

div class="art-content-layout">

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. D Poškos g. 29, LT-35149 Panevėžys

Tel. (8 45) 46 01 97

el. p. kregzdutedarzelis@gmail.com

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190413761

herbas

Specialistai rašo

„Mokomės būti su gamta“

IMG_0245 Mažųjų gamtininkų būrelis pradėjo veikti 2012 m. rugsėjo mėnesį. Būrelį lanko 30 vaikų. 4- 6 metų vaikučiai iš įvairių darželio grupių. Mažųjų gamtos mylėtojų būrelio tikslas - plėsti ir įtvirtinti vaikų gamtosaugines žinias, saugoti ir puoselėti gamtą, stebėti aplinką. Juk nuo požiūrio į gamtą priklauso visų mūsų nuotaika ir sveikata.

Rugsėjo pabaigoje surengėme netradicinę Rudenėlio šventę.

Skaityti daugiau: „Mokomės būti su  gamta“

,,Futboliuko“ projektas

201205081025 Mūsų lopšelyje – darželyje sėkmingai vykdomas ilgalaikės vaikų masinio futbolo vystymo programos ,,Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ projektas ,,Futboliukas“. Pagrindinis šio projekto tikslas – naudojant žaidimus ir taikant pedagoginę smagaus futbolo žaidimo koncepciją suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties kartu populiarinant futbolą.

Skaityti daugiau: ,,Futboliuko“ projektas

„Kalba - tai miestas“

 

KALBA TAI MIESTAS, KURIO STATYBAI KIEKVIENAS ŽMOGUS, GYVENDAMAS ŽEMĖJE, ATNEŠA SAVO AKMENĮ

R. V. EMERSONAS

Kalba – tai pagrindinė bendravimo priemonė, todėl jai sutrikus, vaikas netenka galimybės pilnavertiškai bendrauti, o neretai nukenčia ir kitų psichinių procesų raida. Bendrauti su vaiku reikia ir būtina nuo pat ankstyvosios vaikystės. Išmokti taisyklingai kalbėti nėra lengva. Mokomasi girdint aplinkinių kalbą.

Skaityti daugiau: „Kalba - tai miestas“

„Pajausk ir pamilk gamtą“

Taip mokau “Žirniukus“ pajusti ir pamilti gamtą

DSCN2189Gamtos įtaka vaikų kūrybingumui, dvasiniam tobulėjimui labai didelė, nes vaikas ne tik gauna žinių, bet ir galimybę pats galvoti, daryti išvadas, ekspermentuoti. Norint pažinti gamtą, pirmiausia reikia pažinti savo darželio teritorijoje augančius augalus, ropojančius vabalėlius, atskrendančius giedoti ar palesti paukštelius. Supažindindama vaikus su darželio teritorijoje augančiais augalais paaiškinau, kas ir kada sodino, kas prižiūri, iš kur augalai kilę, kokią naudą teikia. Su grupės vaikais stebime savo aikštelėje augančius medžius.  Taip jie gavo žinių, kaip  liepa, ąžuolas, gluosnis, kaštonas keičiasi pagal metų laikus (kada pradeda nokinti vaisius, kokie jie, kaip keičiasi lapų spalva, kinta jų forma ir t.t.).

Read More

Skaityti daugiau: „Pajausk ir pamilk gamtą“