Struktūra ir kontaktai

 

Valdymo struktūra

 

struktura

Administracija

 

Direktorė Kristina Vorienė Darbo laikas:

Pirmadienis–ketvirtadienis 8.0017.00 val.
Penktadienis 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

Gyvenimo aprašymas

Tel. (8 45) 46 01 97

El. paštas: kregzdutedarzelis@gmail.com

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Renata Stakėnienė tel. 8 45 460197
Ūkvedė Sandra Nazarova tel. 8 45 460197
Vaikų mitybos ir higienos organizatorė Kristina Rekuviėnė tel. 8 45 460197
Buhalterė Virgilija Kazlaučiūnienė tel. 8 45 460197

 

Pedagoginis personalas

 

Eil. Nr.

Vardas, Pavardė

Pareigos

1.

Lilijana Sikorskienė

vyr. auklėtoja

2.

Vaiva Kubilienė

meninio ugdymo pedagogė

3.

Kristina Stanikūnienė

logopedė

4.

Laima Stasiukaitienė

auklėtoja metodininkė

5.

Nijolė Markevičienė

vyr. auklėtoja

6.

Kristina Šulskytė

logopedė metodininkė, spec. pedagogė

7.

Jūratė Poddubnienė

priešmokyklinio ugdymo pedagogė, auklėtoja metodininkė

8.

Julija Končytė

vyr. auklėtoja

9.

Dalia Tamošiūnaitė

auklėtoja metodininkė

10.

Jolanta Vaitkevičienė

auklėtoja metodininkė

11.

Vitalija Tidikienė

auklėtoja

12.

Ina Ramonaitė

vyr. auklėtoja

13.

Loreta Jurevičienė

auklėtoja

14.

Rasa Daujotienė

auklėtoja metodininkė

15.

Vaiva Šulcienė

vyr. auklėtoja

16.

Jurgita Adomonienė

vyr. auklėtoja

 

Ūkio personalas

 

Eil. Nr.

Vardas, Pavardė

Pareigos

1.

Renata Jakaitienė

sekretorė

2.

Nijolė Mociūnienė

sandėlininkė

3.

Algis Kalvelis

elektrikas

4.

Regina Valickienė

auklėtojo padėjėja

5.

Dalia Valančienė

auklėtojo padėjėja

6.

Tatjana Kvieskienė

auklėtojo padėjėja

7.

Daiva Karvelienė

auklėtojo padėjėja

8.

Gražina Lukšienė

auklėtojo padėjėja

9.

Aleftina Narbutienė

auklėtojo padėjėja

10.

Gertrūda Nemeikšienė

auklėtojo padėjėja

11.

Inga Maciūnaitė

auklėtojo padėjėja

12.

Plepienė Jekaterina

virėja

13.

Danguolė Bartkienė

virėja

14.

Irena Užusenytė

sargė

15.

Janina Antanaitienė

sargė

16.  Raimondas Dačiulis  kiemsargis

17.

Stanislava Dačiulienė

kiemsargė

18.

Romualdas Vitkus

pastatų ir sistemos priežiūros einamojo remonto darbininkas

19.

Tautvydas  Žaldokas

pastatų ir sistemos priežiūros einamojo remonto darbininkas

20.

Jolanta Adakienė

pagalbinė darbininkė, valytoja

21.

Stanislava Šabanavičienė

pagalbinė darbininkė